Hakkımızda

Emre Gıda Pazarlama Sanayi Ve Dış Ticaret olarak temellerimizi 1972 yılında İstanbul – Eminönü’nde attık. Ticaret hayatımıza hırdavat çeşitlerimiz ile Türkiye’nin her bölgesine hizmet vererek başladık. Zaman içerisinde çeşidimize çeşit katarak ilk markamız olan “ButterFly” markası adı altında “Lüks Fitilleri” ithal edip Türkiye geneli satışını gerçekleştirdik. Uzun yıllardan sonra teknolojinin gelişmesi sonucunda “LÜKS FİTİLİ” yerini şarj edilebilir elektrikli ürünlere bıraktı.

1990’lı yılların başlarından itibaren “ANCHOR” markalı Bulaşık Eldiveni ve şuan asıl işimiz olan tırnak makasına ithalatına başladık. 1991 yılından itibaren tırnak makasında “ANCHOR” markası ile ithalatımıza devam etmekteyiz.

2000’li yılların başlarında İstanbul-Çatalca bölgesinde balon üretim tesisi kurarak balon üretimine başladık. Yurt içi ve yurt dışı satışları gerçekleştirdik. İmalathanemizi uzun yıllar çalıştırdıktan sonra farklı projeler için devrini gerçekleştirdik.

1972 yıllarından bugüne gelen kaliteli hizmet ve kaliteli ürün anlayışımız ile ürün çeşidimizi geliştirerek, günümüzde “ANCHOR” ve “MASK” markalı ürünlerimiz ile Tırnak Makası ağırlıkta olmak üzere Manikür-Pedikür ürünleri, Bulaşık Eldiveni, Kırtasiye Makası ve Mutfak Çakmağı ithalatımıza devam etmekteyiz.

İthal ettiğimiz ürünlerin haricinde, yerli üretim olan Kurt Plast markalı Bez Yara Bandlarının Türkiye Distribütörlüğünü yapmaktayız.

Markalarımız

Emre Gıda Pazarlama Sanayi Ve Dış Ticaret olarak, 1972 yıllarından bugüne gelen kaliteli hizmet ve kaliteli ürün anlayışımız ile ürün çeşidimizi geliştirerek, günümüzde “ANCHOR” ve “MASK” markalı ürünlerimiz ile Tırnak Makası ağırlıkta olmak üzere Manikür-Pedikür ürünleri, Bulaşık Eldiveni, Kırtasiye Makası ve Mutfak Çakmağı ithalatımıza devam etmekteyiz.  İthal ettiğimiz ürünlerimiz haricinde, yerli üretim olan Kurt Plast markalı Bez Yara Bandlarının Türkiye Distribütörlüğünü yapmaktayız.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com

  Sepet